Fitnesa studija

Fitnesa studija Rīgas centrā

ESPA Rīga Fitnesa studijā ir plašas iespējas uzlabot savu fizisko formu trenažieru zālē. Pēc treniņa varēsiet relaksēties Aktīvās atpūtas zonā ar saunām, pirtīm un baseiniem.

Sporta zāle ar jaunāko aprīkojumu

Mūsu sporta zāle ir aprīkota ar jaunākajiem Technogym trenažieriem - skrejceliņiem, Vario trenažieriem, Synchro un Step, kā arī Bike trenažieriem. Fitnesa studijā pieejami TRX trenažieri un viss nepieciešamais aprīkojums kvalitatīva treniņa izpildei - smaguma bumbas, kettlebell, hanteles un modernais Technogym Kinesis trenažieris, kurš ir aprīkots ar 3D kustībam un FullGravity tehnoloģiju.

Fitnesa studijas abonements

Pie mums ir iespējams arī iegādāties sporta zāles abonementu, kas sniedz neierobežotu fitnesa studijas, baseinu un pirts apmeklējumu, kā arī īpašas atlaides, akcijas un priekšrocības ESPA Rīga SPA kompleksā.

Informējam, ka ESPA Rīga neuzņemas atbildību par personām, kuras nodarbojas ar fiziskajām aktivitātēm SPA centra telpās.

Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel viesiem piedāvājam apmeklēt Fitnesa studiju bez maksas. Šajā piedāvājumā nav iekļauts baseina un ģērbtuves apmeklējums. Nākot uz Fitnesa studiju, lūdzam ierasties atbilstošā sporta apģērbā.

Papildus informācija pa tālruni + 371 67 715 222 vai e-pasta adresi spa@espariga.com.
Norēķini ar Visa, Mastercard vai Maestro maksājuma kartēm.

sekmīgi pievienota grozam