Viesnīca

Modernā daudzstāvu viesnīca Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel ir radusi sev vietu pašā pilsētas centrā, un ir ideāli piemērota gan konferencēm, gan atpūtai. Viesnīca piedāvā iespaidīgākos skatus uz vecpilsētu un Rīgas centru un ir plaši pazīstama ar savu enerģijas pilno atmosfēru un neskaitāmām izklaides iespējām - restorāniem, bāriem, kazino, mūsdienīgo un stilīgo Skyline bāru ar fantastisku skatu uz pilsētu no 26. stāva un koncepcijas ziņā unikālo spa centru ESPA Rīga.

NUMURI UN APARTAMENTI

Viesnīca piedāvā 571 viesu numuru, tostarp luksa numurus un prezidenta apartamentus, kas nodrošina ikviena ceļotāja gaumei atbilstošas uzturēšanās iespējas. Visos numuros ir gaisa kondicionieri un TV, tiešā tālruņa līnija, mini bārs, fēns un visas ērtības, kas nepieciešamas, lai sniegtu izcilas kvalitātes komfortu mājīgā atmosfērā. Visā viesnīcā ir pieejams bezmaksas ātrgaitas bezvadu internets.

RESTORĀNI UN BĀRI

4 dažāda dizaina restorāni un bāri piedāvā plašu kulinārijas meistardarbu klāstu un lielisku vietu atpūtai un izklaidei draugu un kolēģu lokā. Restorāns Esplanāde lepojas ar vienu no labākajiem starptautiskās virtuves bufetes galdiem Rīgā, kā arī a la carte ēdienkarti. Lobby bārs ir izslavēts ar savu biznesa piedāvājumu dienas laikā, un tā modernais baroka stilā ieturētais interjers sarkanajā un zelta krāsā ir ideāli piemērots romantiskām tikšanās reizēm vai sērfošanai internetā ar bezmaksas Wi-Fi. D’vine bārā viesi var baudīt izsmalcinātus vīnus, mūsdienīgas tapas un gardus salātus un pamatēdienus, ko piedāvā atvērtā tipa virtuve. 26. stāva pilsētnieciski modernais Skyline bārs ir vispiemērotākā vieta saulrieta, eksotisku kokteiļu un patīkamas mūzikas baudīšanai ar vislabāko skatu pilsētā.

TIKŠANĀS UN PASĀKUMI

Viesnīcas otrajā stāvā izvietotais 2060 m2 plašais Konferenču un pasākumu centrs ir lielākais un modernākais visā reģionā. 16 pilnībā pielāgojamas daudzfunkcionālas sanāksmju un pasākumu telpas piedāvā panākumiem bagātām un atmiņā paliekošām sanāksmēm ideāli piemērotu vidi. Papildus nevainojami aprīkotajam biznesa centram, izstāžu zāles pakalpojumiem un profesionālai uzņemšanai, Konferenču un pasākumu centrs nodrošina gaisa kondicionēšanu, piekļuvi ātrgaitas internetam, bezvadu internetu, audio un video aprīkojumu, sinhronās tulkošanas iekārtas, video konferences iespējas un citas potenciāli nepieciešamās jaunākās tehnoloģiskās iekārtas. Lielākajā daļā sanāksmju telpu ir dabiskā dienasgaisma, savukārt pasākumu telpa “27” viesnīcas 27. stāvā piedāvā elpu aizraujošus panorāmas skatus uz pilsētas vēsturisko daļu, dāvājot viesiem neaizmirstamas atmiņas.

RADISSON BLU LATVIJA CONFERENCE & SPA HOTEL

Elizabetes 55, 1010 Rīga, Latvija

T: +371 6777 2222 F: +371 6777 2332

info.latvija.riga@radissonblu.com

Lai uzzinātu vairāk par viesnīcu, lūdzu, apmeklējiet mājas lapu Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel