ESPA sejas procedūra ar liftinga efektu

Efektīva sejas procedūra ar tūlītēju liftinga efektu, kuras pamatā ir jaunākie pētījumi par ādas iekšējās un ārējās veselības uzlabošanu izmantojot jaunās mikrobioma tehnoloģijas un īpašas masāžas tehnikas. Procedūra piemērota visiem ādas tipiem un jebkurā vecumā.

Procedūra sākas ar rūpīgu sejas ādas attīrīšanu un vieglu limfodrenāžu, lai atbrīvotu ādu no toksīniem. Tam seko daudzpakāpju masāža, kas sākas ar ātru un stimulējošu japāņu Kobido masāžu, kurai seko sejas masāža ar zaļā nefrīta akmens rullīti un masāža ar liftinga efektu. Šīs masāžas tehnikas papildina viena otru un nodrošina tūlītēju dabiska liftinga efektu, kā arī uzlabo asinsriti, ādas elastību, tonusu un nostiprina sejas kontūras. Lai pēc aktīvās masāžas nomierinātu un atvēsinātu ādu, uz sejas, kakla un dekoltē uzklāj ESPA plastificējošo piparmētru masku. Procedūru noslēdz ar dziļi relaksējošu galvas masāžu un acu un sejas krēma uzklāšanu no jaunākās ESPA produktu līnijas ProBiome.

Iegādāties

Iegādāties pakalpojumu to apmaksājot tiešsaistē.

Rezervācijas pieprasījums

Pieteikt apmeklējuma laiku apmaksājot pakalpojumu uz vietas.

Pieteikt

Vienu stundu pirms procedūras sākuma Jums ir iespēja atpūsties ESPA Rīga Termālajā kompleksā ar saunām, tvaika pirtīm, plašām atpūtas telpām un vienīgo apsildāmo āra baseinu Rīgā.

Pēc procedūras Jūs varēsiet relaksēties mūsu Atpūtas telpā, baudot zāļu tējas un veselīgas uzkodas.

Iegādātās procedūras iespējams izmantot 12 mēnešu laikā.
Papildus informācija pa tālruni + 371 67 715 222 vai e-pasta adresi spa@espariga.com
Norēķini ar Visa, Mastercard vai Maestro maksājuma kartēm.

sekmīgi pievienota grozam

Iesakām papildināt procedūru ar...

Parafīna aplikācijas kājām ( 25 min)

Procedūra piemērota kāju ādai. Tā dziļi baro, mīkstina un izlīdzina ādu, kā arī mazina noguruma sajūtu. Šī procedūra ir pieejama tikai kopā ar kādu no ESPA sejas vai ķermeņa kopšanas procedūrām sākot no 50 min.

Procedūra kājām un pēdām ( 25 min)

Šī speciāli izstrādātā masāža padarīs Jūsu kāju un pēdu ādu gludu un elastīgu. Procedūra īpaši piemērota, lai novērstu sausas ādas radīto diskomfortu, mazinātu kāju tūsku, stimulētu asinsriti un limfātisko sistēmu. Šī procedūra ir pieejama tikai kopā ar kādu no ESPA sejas vai ķermeņa kopšanas procedūrām sākot no 50 min.